Nieruchomości Piaseczno

TEDEX Service Sp. z o. o. to doświadczona polska firma deweloperska z siedzibą w Piasecznie, która od 2001 roku działa na rynku robót ogólnobudowlanych i proponuje nowoczesne mieszkania.

Przez szereg lat zdobyła co niemiara doświadczenia przy realizacji różnorodnych obiektów, w tym budynków produkcyjnych, biurowo-magazynowych, stacji paliw płynnych i renowacji obiektów pałacowych. Przedsiębiorstwo TEDEX Service zawsze stawia na jakość i innowacyjność w swoich projektach.

Za sprawą tego, jej inwestycje odpowiadają na potrzeby rynku i klientów, a oprócz tego spełniają najwyższe standardy. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów i wykorzystuje najnowsze technologie budowlane, co umożliwia na dokonanie lepszej efektywności energetycznej i wyższego standardu wykończenia. TEDEX Service specjalizuje się w budowie innowacyjnych kompleksów mieszkaniowych, których inwestycje znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Przedsiębiorstwo w swojej propozycji ma szereg projektów, w tym osiedli w Piasecznie, które składają się z budynków z mieszkaniami o różnej powierzchni. Osiedla w sumie ogrodzone, mieszkańcy mają dostęp do licznych udogodnień, takich jak miejsca parkingowe, rowerowe, place zabaw i strefy rekreacyjne. TEDEX Service dba o to, żeby każdy projekt był zgodny| z najwyższymi standardami i odpowiadał na potrzeby klientów. Przedsiębiorstwo proponuje całościową obsługę inwestycji, począwszy od koncepcji, poprzez projektowanie i budowę, aż do sprzedaży mieszkań. Oprócz tego, TEDEX Service proponuje również usługi doradztwa inwestycyjnego, które umożliwia na dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta. Przedsiębiorstwo TEDEX Service jest również nadzwyczaj doświadczona w realizacji obiektów przemysłowych i magazynowo-logistycznych. W swojej dotychczasowej działalności firma wykonała co niemiara projektów, które spełniają oczekiwania w największym stopniu wymagających klientów. TEDEX Service proponuje kompleksowe usługi budowlane, w tym projektowanie, budowę i modernizację budynków przemysłowych i magazynów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: